Haberler

Üretim serüvenine ilk olarak 1993'de başlayan Elzem Otomotiv, kurulduğu ilk günden itibaren, kaliteye, gelişime, teknolojiye ve her zaman daha iyi hizmet vermeye adanmış olan kuruluş felsefesini sürdürmeye, yeni fabrika inşaatı yatırım projesi ile devam etmektedir.

Konya 5. Organize Sanayi Bölgesinde, projesi ve inşaat izin süreci tamamlanmış olan ve Elzem Otomotivi'i 19.000m2'lik üretim kapasitesine yükseltecek olan yeni fabrika yatırımının başladığının duyurusunu sizlerle paylaşmanın gururunu yaşamaktayız.

Konya Organize Sanayi Bölgesi, İç Anadolu bölgesinin en hızlı gelişen sanayi bölgelerinden birisi olmakla beraber ülkemizin en büyük yatırımcıları ve üreticileri tarafından tercih edilen bir sanayi bölgesidir. Elzem Otomotiv bu yeni yatırımı ile birlikte, gerek istihdamda ve gerek ihracat hedefleri ile ülke ekonomisine katkıda bulunarak siz değerli müşterilerine vermekte olduğu hizmetlerini daha da ileri seviyelere taşımayı hedeflemektedir.
 

Şu anda Türkiye pazarında lider konumda olan Elzem Otomotiv yaptığı ihracatları ile küresel pazarda söz sahibi bir üretici olma yolunda ilerlemeyi sürdürmektedir. Yeni fabrika projesi ile Türkiye’de kendi alanında takip edilen öncü kuruluş olma özelliğinin yanı sıra küresel rekabette de pazar payını giderek arttırmaktadır.
 

Yeni fabrika projemizin inşaat aşamalarını da ilerleyen aylarda duyurular bölümünden sizlerle paylaşacağız. 
 

Markamıza duyduğunuz güven için siz değerli müşterilerimize sonsuz teşekkürlerimizi ve saygılarımızı sunarız.